Línia COLOR pre namáhané a farbené vlasy

PHF Šampón pre ochranu farby: veľmi jemný špeciálne vytvorený pre ochranu farbených vlasov pred fotooxidáciou. UV filter ochraňuje farbu pred slnečným žiarením.

PHF Balzám pre ochranu farby: predlžuje trvanie farby tým, že ju lepšie zafixuje a zvýrazní jej jas. Uzatvára vlas.

Špeciálne aktívne zložky: olej z ryžových otrúb, má upokojujúce, hydratačné a ochranné účinky. Ochraňuje pred UV žiarením, chráni pred vyblednutím farby, vyživuje do hĺbky vlasu a dodáva mu lesk a jemnosť.
Hlavné podporné zložky: výťažok z maracuje, argánový olej

 

Línia CURL pre kučeravé vlasy

PHF Šampón na obnovu kučier: poskytuje podporu kučerám, odstraňuje krepovitosť a dodáva vlasom pevnosť, lesk a pružnosť.

PHF Balzám na obnovu kučier: hydratuje do hĺbky kučeravé vlasy, dáva im tvar, poddajnosť a nezaťažuje. Definuje štruktúru kučier a odstraňuje tvorbu uzlíkov.

Špeciálne aktívne zložky: obsahuje olej z orecha stromu Mongongo, ktorý rastie v púšti Kalahari. Tento olej dodáva hydratačné, regeneračné a výživné vlastnosti. Má antioxidačný účinok a UV ochranu. na vlase vytára ochranný film a tým ho chráni pred vonkajším pôsobením.

Hlavné podporné zložky:
Výťažok z maracuje obsahuje 73% vody, bohatý na vitamíny A, B2, B3, B12, C, K a betakarotén, proteiny, draslík, fosfor, horčík a železo. Tieto zložky vyživujú a posilňujú vlas.
Argánový olej - zlato z Maroka, hydratuje vlas z vnútra a ochraňuje z vonka. je bohatý na kyselinu linoleovú, polyfenoly, karatenoidy, skvalén a vitamín E, ktoré poskytujú ideálnu výživu a ochranu vlasov pred pôsobením UV žiarenia.

 

Línia SMOOTH pre rovné a uhladené vlasy

PHF Šampón s hodvábnym účinkom: jemný a výživný. Vlasy sa po ňom lepšie rozčesávajú a neelektrizujú. Šampón ochraňuje rovné vlasy pred vlhkom.

PHF Balzám s hodvábnym účinkom: odstraňuje tvorbu elektrostatických nábojov. Preniká do vnútra vlákna a tým spevňuje vlas a dodáva mu vyššiu stabilitu. Pri používaní sú výsledkom hodvábne vlasy.

Špeciálne aktívne zložky: sericín je hodvábny proteín podobný vlasovému keratínu. aplikovaním týchto proteínov sa vytvára ochranný film, ktorý zvyšuje vlastnú odolnosť vlasu voči poškodeniu. Sericín vďaka svojej proteinovej štruktúre "biolepidla" rozvíja ochranný komplex vlasov a tým nahrádza narušený keratín vo vlasoch.
Hlavné podporné zložky: výťažok z maracuje, argánový olej

 

Línia VOLUME pre jemné vlasy

PHF Šampón s efektom objemu: jemne hydratuje bez zaťaženia a dodáva vlasu väčšiu vitalitu. Anti-gravity systém zvyšuje hustotu, priemer a silu vlasu.

PHF Balzám s efektom objemu: dodáva objem a ľahkosť bez zaťaženia, hydratuje a vyživuje vlas.

Špeciálne aktívne zložky: kolagén z agátu napomáha k objemu, hrúbke vlasov a dodáva im lesk a silu. Kolagén sa získava z dvoch druhov sub-saharských agátov: Senegalský agát a Seyalský agát. Vďaka svojim extrémne elastickým mikrogranulkám preniká do ich vlákna a uzatvára ich.
Hlavné podporné zložky: výťažok z maracuje, argánový olej.

 

 

 

SILKAT OŠETRUJÚCA LÍNIA

Podrobnejšie informácie o jednotlivých produktoch nájdete TU:

 

Na suché, farbené a poškodené vlasy

 

Silkat NUTRITIVO hydratačné ampulky

Silkat NUTRITIVO regeneračná maska

Silkat NUTRITIVO regeneračný šampón

Silkat NUTRITIVO regeneračný balzam

 

Prevencia proti vypadávaniu vlasov

 

Silkat BULBOTON tonicum - aktívne vlasové tonikum proti padaniu vlasov

Silkat BULBOTON šampón - preventívna starostlivosť proti padaniu vlasov

 

 

SPECIAL EFFECTS HAIR GRAFFITI - Styling s argánovým olejom a maracujou

Podrobnejšie informácia o jednotlivých produktoch nájdete TU: