Multifunkčná farba bez amoniaku

FARBA umožňujúca 100% univerzálne použitie pri poskytovaní služieb farbenia vlasov v kaderníckom salóne. Jedná sa o permanentnú farbu, teda o produkt, ktorý definitívnym spôsobom mení prírodnú farbu vlasov. Medzi zložkami prípravku REGAL ZERO nie je PPD (parafenylendiamin), ale moderné farebné pigmenty, ktoré v správnej kombinácii celkom nahrádzajú PPD, ktorý je v niektorých prípadoch zodpovedný za alergické reakcie.

5 AKTIVAČNÝCH SYSTÉMOV

V procesoch farbenia a hlavne permanentného farbenia veľmi dôležitú funkciu plnia oxidačné a aktivačné činidla. REGAL ZERO je špičkovým multifunkčným prípravkom, nakoľko za použitia 5 vhodných spôsobov medzi sebou vybraných AKTIVAČNÝCH SYSTÉMOV je možné dosiahnúť výsledky 100% spĺňajúc náročné požiadavky súčasného a budúceho trhu módy. Týchto 5 aktivačných systémov pôsobí v harmonickom súzvuku s farebnými pigmentami a plní 5 rôznych funkcií.

BEZ ČPAVKU

V prípravkoch REGAL ZERO sa nezvyšuje zásaditosť čpavkom, vďaka čomu môžeme vykonávať parfémované kozmetické farbenie, ktoré dokáže vytvoriť vyváženú koncentráciu a oxidáciu farebných pigmentov vo vnútornej štruktúre vlasu

5 PRÍRODNÝCH LÁTOK

KAŠMÍR, OLEJNÉ SEMIENKO, VČELÍ VOSK, SÓJA, HODVÁB

Komplex týchto prírodných látok má revitalizačný účinok, posilňuje a obnovuje štruktúru vlasu. Vlasom dodávajú hebkosť, krásu a lesk. Umožňujú ľahšie rozčesanie.

5 ESENCIÁLNYCH OLEJOV

NECHTÍK, JOJOBA, RYŽA, KOKOS, MANDĽA

Vzájomné pôsobenie týchto látok zabezpečuje prenos farebných pigmentov do vnútornej štruktúry vlasov. Konečným výsledkom je rovnomerne nafarbený vlas s dokonalým leskom od korienka po špičku. Vytvára na vlasoch ochranný film proti slnečnému žiareniu.

5 ČERVENÝCH PLODOV

Pre starostlivosť o vlasy boli vhodným spôsobom vybraté ako zložky prípravku REGAL ZERO výťažky z 5 plodov: JAHODA, MALINA, GRANÁTOVÉ JABLKO, ČEREŠŇA A ČUČORIEDKA.

Rastlinné výťažky sú zdrojom zdravia, krásy a duševnej a fyzickej pohody.