Predlžovanie rias XTREME LASHES™ je najnovší hit z USA s neobmedzenými možnosťami ktoré sa nedajú porovnávať s klasickými prilepenými riasami. Značka rias XTREME LASHES™ je vyhľadávaná pre svoju kvalitu a profesionalitu celebritami na celom svete. Tento originál Vám zaručujeme autentickým certifikátom profesionálky, ktorá predlžovanie aplikuje. XTREME LASHES™.


Sú úplne prirodzené ,odolné voči vode ,aplikacia je bezbolestné a relaxačná Predlžujúci a zhusťujúci efekt je okamžitý Vaše riasy budú dlhé a husté. Získate krásny, prirodzený pohľad na 24 hodín denne. Môžete cvičiť, plávať a venovať sa iným dôležitým veciam, Vaše riasy budú stále krásne. Sú skvelé pre každodenné nosenie, ale hlavne pre špeciálne príležitosti – svadby, plesy a iné.


Môžete vykonávať denné zvyklosti bez toho, aby ste narušili pevnosť nalepených mihalníc. Toto aplikovanie mihalníc je bezbolestné, podľa toho koľko mihalníc Vám bude aplikovaných. Mihalnice sú aplikovateľné v rôznych dĺžkach, hrúbkach a farbách tak, aby prirodzene kopírovali Vaše oko a tým dodali čo najprirodzenejší vzhľad. Počas aplikácie ležíte zo zatvorenými očami a môžete odpočívať.
Tak aby ste si tento vzhľad udržali stále, je potrebné dopĺňanie každé 3-4 týždne.

 

STAROSTLIVOSŤ O MIHALNICE
 

Aj keď je starostlivosť o mihalnice jednoduchá, prvých 24h je pre definitívne spoje kritická. Je nutné dodržiavať niekoľko zásad. Nevystavovať mihalnice vlhku a nedotýkať sa ich. Po 24h sú odolné voči slzám i potu.
Pre domácu starostlivosť sú v ponuke produkty priamo v salóne. Tieto produkty nepoškodzujú spoje a sú priamo určené na predĺženie mihalníc.