Wellness rituál zábaly sú zostavené tak, aby Vás rozmaznávali, hýčkali Vaše zmysly a dosiahli harmóniu tela i duše. Zároveň pôsobili omladzujúco a vitálne pre pokožku celého tela.

 

C O C O A

ČOKOLÁDOVÝ RITUÁL

 

Obsiahnutý theobromin je alkaloid s podobným účinkom ako kofeín, krvné cievy sa rozširujú a aktivuje sa látková výmena. Čokoláda zlepšuje celkový pocit blaha. Aktivuje v mozgu dopamin - hormón šťastia. Mimo iného dodáva čokoláda polyfenoly, ktoré chránia cievy a bojujú proti oxidačnému stresu.

 

 

 

 

A L G A E

RITUÁL S MORSKOU RIASOU

 

1 kg morských rias obsahuje účinné látky asi ako 100 000 litrov morskej vody so všetkými dôležitými minerálmi, aminokyselinami, stopovými prvkami, vitamínmi a antioxidantami. Obsah účinných látok závisí od druhu riasy - rozlišuje sa približne 20 000 druhov. Ak je pokožka ošetrená prípravkom bohatým na účinné látky morských rias, optimálne sa zregeneruje: aktivuje sa látková výmena a pokožka sa hydratuje a spevňuje.

 

 

 

 

 

G R E E N   T E A

RITUÁL SO ZELENÝM ČAJOM

 

Číňania hovoria, že zelený čaj udržuje človeka mladým. Obsah kalcia, železa, fluoridu, draslíka, magnézia, sodíka, fosfóru, zinku a vitamínov A, B, C a E je pre telo veľkým životným elixírom. Čaj spomaľuje proces stárnutia, posilňuje imunitný systém a potláča účinnok voľných radikálov. Je nepostrádateľným aj v starostlivosti o telo. Pokožka s vyrovnanou látkovou výmenou žiar, je pružná a má tiež príjemnú vôňu zeleného čaju.

 

 

 

 

 

G R A P E

HROZNOVÝ RITUÁL

 

Jadierka hrozna sú pravým zdrojom sily. Antioxidant Procanidin, ktorý je v nich obsiahnutý, pohlcuje voľné radikály 50 krát silnejšie ako vitamín E a 18 krát silnejšie ako vitamín C. Slúži k posilneniu imunitného systému a odvrátenia predčasného procesu starnutia buniek. Pôsobí tak výrazným spôsobom aj proti predčasnému starnutiu kože.

 

 

 

 

 

C R A N B E R R Y

BRUSNICOVÝ RITUÁL

 

Brusnice sa v modernej kozmetológií používajú pre ich vysoký obsah vitamínu C a pre obsiahnuté nenasýtené mastné kyseliny. Rastlinný vitamín E-tokorienol má antioxidačné účinky a mastné kyseliny rekonštruujú bunkové membrány. Zabraňujú tiež rozmnožovaniu baktérií.

 

 

 

 

 

E I F E L   M O O R

RITUÁL S RAŠELINOU, MEDOM A BYLINAMI

 

Telová rada s rašelinou, medom a bylinnými extraktmi - pre uvolnenie relaxácie, zlepšenie pohyblivosti kĺbov, prečistnie a detoxikácia organizmu, stimulácia látkovej výmeny a celkovému uvolneniu a omladeniu.