Aktuálne trendy pod vedením talianskeho stylistu Salvatore Setola.

Profesionálna talianska vlasová kozmetika BES a firma PRO BEAUTY pripravila semináre v dňoch 23., 24. a 25. 6. 2016 v Košiciach, v Žiline a v Bratislave. Pre kaderníkov sme pripravili  množstvo inšpirácií pre nadchádzajúcu sezónu. Salvatore Setola ukázal úžasné farebné kompozície s novými produktami MOVIE GEL colors a HIFI BES farbami.  Predstavil strihy podľa najnovších trendov, spoločenské výčesy a na záver aj  pánske strihy. Zaujali aj aktuálne novinky s línie PROFESSIONAL HAIRFASHION šampóny a balzamy s obsahom arganového oleja a z maracuje. Spojením týchto výnimočných zložiek  dodávajú  vlasom výživu, zdravie a krásu.

Najväčším ocenením pre nás bola spokojnosť klientov, ktorí odchádzali s množstvom nových nápadov a inšpirácií pre svoju prácu v kaderníckych salónoch.

ĎAKUJEME

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BEAUTY FORUM TRENČÍN 2016

 

Tohtoročná účasť na výstave Beauty Fórum v Trenčíne bola veľkolepá, ďakujeme všetkým návštevníkom, ktorí navštívili náš stánok BES. Veríme, že ste boli spokojní s ukážkami našich kaderníkov ako aj s prezentáciou výrobkov BES, o čom svedčí aj Váš záujem o ich nákup priamo počas výstavy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jarné školenie technikov BES MILANO 2016

Naši kaderníci sa aj tento rok zúčastnili jarného školenia talianskej školy BES, kde riaditeľ akadémie Saverio Palma predstavil najnovšie účesové trendy na jar/leto 2016.